Цукаты и пастила

Подарунок для відпочинку та задоволення

Монотонне заняття заспокоює нерви, заспокоює після закінчення важкого трудового дня, тому є дуже корисним займатися різноманітними рукодільними справами, особливо, для жителів мегаполісів і людей зі сфери розумової діяльності праці.

Однак, не кожен є майстром на всі руки, тому з кожним роком стають все більше популярними картини за номерами та алмазні вишивки. Тож давайте в цій статті спробуємо познайлмитись з цими заспокійливими, творчими матеріалами поближче. 

Поняття «алмазні вишивки» з'явилися лише кілька років тому. Йдеться про живописні картини алмазами, які візуально нагадують вишивання бісером, але створюються за зовсім іншим принципом. Дану техніку нанесення малюнка на основу ще називають «алмазний живопис» або «алмазна мозаїка». Обумовлено це тим, що техніка вишивки камінням не дуже схожа на звичний спосіб вишивання, де головним інструментами виступають голки і нитки, а являє собою викладку візерунків акриловими стразами на полотні. Щоб зайнятися викладкою алмазної мозаїки, не будуть потрібні особливі навички і вміння, метод рукоділля дуже простий і менш витратний як за часом, так і по зусиллям. Алмазну вишивку купить можна повністю за власними вподобаннями, адже не рідко картини зі стразів викладають цілими сім'ями, перетворюючи дане заняття в улюблене хобі, захоплюючий, цікавий і цікавий творчий процес. 

Вид даної вишивки вже сам по собі є особливим, нестандартним, незвичайним і оригінальним видом рукоділля, які мають кардинальні відмінності від інших напрямків (якщо в роботі застосовується стрічка або нитки). Але, крім цього, є ще деякі особливості, які виділяють алмазні картини серед інших видів рукоділля. Йтиметься про акрилових стразах. Завдяки спеціальній техніці виготовлення цих страз, в якій межі кожної стрази мають різне спрямування і форму (квадратики, ромбики), малюнок виходить не тільки об'ємним і фактурним, з ефектом 5-D, але і має живий, розсіяний блиск, особливо яскравий при потраплянні світла і огляді під певними кутами. Подібний ефект досягається завдяки тому, що акрилові стрази з комплектації набору мають 5 мірний формат, тобто, межі різних напрямків.

Картина за номерами - ідеальний спосіб цікаво провести час, і при цьому, отримати гарний виріб для декору інтер'єру, піднести в подарунок дорогій людині, а деякі художники навіть малюють на замовлення і беруть участь зі своїми творіннями в виставках. 

Купити картину по номерах можна в неймовірному розмаїтті, саме тому легко підбирати потрібні за розміром, формою, зображенням та іншими характеристиками. Достоїнств у такого виду рукоділля чимало, і всі, хто хоч раз себе спробував в живопису пза номерами, повертаються до даного заняття знову і знову. Розпис картини по номерах швидко перетворюється в справжній сеанс реллакса. На відміну від класичного живопису або розпису, у автора немає необхідності ретельно продумувати будова деталей, підбирати кольори, правильно їх змішувати для отримання потрібного відтінку - про все це подбав виробник. 

Якщо Ви довго милувалися картинами за номерами, чи алмазними вишивками виконаними вашими знайомими або родичами, а можливо, у вас виклик інтерес і ви зважилися придбати даний товар - то не звлікайте, ви не пошкодуєте, а навпаки подаруєте собі радість та задоволення від процесу!

Прочитано 519 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Реклама

Последние рецепты

Варенье из вишни с орехами и пряностямиВаренье из вишни с орехами и пряностями
Квашена капуста з буряком (пелюстка)Квашена капуста з буряком (пелюстка)
Варенье из айвы с грецкими орехами и ванильюВаренье из айвы с грецкими орехами и ванилью
Вкусная заправка для борщаВкусная заправка для борща
Лечо с кабачками и белым лукомЛечо с кабачками и белым луком
Тыква в сладком маринадеТыква в сладком маринаде
Вкусные огурцы ломтиками с куркумойВкусные огурцы ломтиками с куркумой
Яблочный сироп на зимуЯблочный сироп на зиму
Спаржевая фасоль с овощами на зимуСпаржевая фасоль с овощами на зиму
Бабушкин яблочный джемБабушкин яблочный джем
Фигурная стрижка деревьев: Услуга, преимущества и как Green Doctor может помочьФигурная стрижка деревьев: Услуга, преимущества и как Green Doctor может помочь
Как зарабатывать в деревнеКак зарабатывать в деревне
Встраиваемая вытяжка или наклонная: что лучше для консервации?Встраиваемая вытяжка или наклонная: что лучше для консервации?
Варенье из грибов с цитрусовой ноткойВаренье из грибов с цитрусовой ноткой
Морковь по-корейски на зимуМорковь по-корейски на зиму
Домашний тыквенный медДомашний тыквенный мед
Овощная закуска с кабачками цуккини без уксусаОвощная закуска с кабачками цуккини без уксуса
Закуска «Охотничья» из овощей с чеснокомЗакуска «Охотничья» из овощей с чесноком
Джем из сливы мирабель с белым шоколадомДжем из сливы мирабель с белым шоколадом
Дезинфицирующие средства для поверхностей: обработка перед консервациейДезинфицирующие средства для поверхностей: обработка перед консервацией
Бізікуб «Карусель» для дітей від 6 місяцівБізікуб «Карусель» для дітей від 6 місяців
Как Правильно Выбрать Тушенку из Говядины: Секреты и РекомендацииКак Правильно Выбрать Тушенку из Говядины: Секреты и Рекомендации
Карамельные яблоки в банках на зимуКарамельные яблоки в банках на зиму
Скумбрия на зиму быстро и доступноСкумбрия на зиму быстро и доступно
Скумбрия в томате с овощамиСкумбрия в томате с овощами
Домашнее варенье из черной бузиныДомашнее варенье из черной бузины
Протертое варенье из плодов шиповникаПротертое варенье из плодов шиповника
Огурцы в томате на зимуОгурцы в томате на зиму
Варенье из физалиса на зимуВаренье из физалиса на зиму
Варенье из нектаринов с куркумойВаренье из нектаринов с куркумой